Založiť webovú stránku alebo eShop

ZO SZCH Brestov

Zoznam členov

 

                                        Zoznam členov ZO SZCH Brestov.

  Meno Králiky Hydina Holuby Exoty Iné
1.

BUTALA Jozef

067 23 Baškovce 129

0948 014 882

Francúzsky baran

Leghornky

Frízská zdrobnelá

Kačica pižmová

Texan

Rozela šedá

Andulky

Papagaj spevavý

Bažant zlatý červený

Hrdlička chichotavá

Zebričky

Pestúnka japonská

2.

DUCO Rastislav

066 01 Brestov 66

 

 

Hyla Prepelica      
3.

HORVÁT Daniel

Černina 26

067 23 Baškovce

0908 317 482

Predseda holubarskej komisie

člen klubu Angorských králikov

 Angorský králik

Lafleška čierná

Hamburčanka

Hamburčanká zdrob.

Fénixka zdrobnelá

Antverpský fúzač

Mandarínka

Karolínka

Smaragdová kač.

Kačica divá

Lahore

Texan

Maďarský obor

Poľská sovka

Korela

Rozela

Holubok diamant.
 

Pav biely

Pav modrý

Bažant zlatý červený

Bažant strieborný

Bažant kráľovský

Kanárik

4.

JEVČÁK Rastislav

066 01 Brestov 169

0908 027 261

Tajomík ZO SZCH

Tetováč králikov

Novozélandský biely Vlaška jarabičia     Amadiny
5.

MAJZER Ján

066 01 Brestov 154

0908 551 139

Predseda ZO SZCH

Francúzsky baran madag.

Činčila veľká

Hylla

Milflerka trojfarebná

Nosnice ISA Brown

Leghornky

     
6.

MAJZER Ľuboš

066 01 Brestov 23

0918 190 920

Predseda revíznej komisie

 

Kalifornský

Belgický obor albín

Milflerka trojfarebná

Orlovka pestrá

Nosnice ISA Brown

Morka bronzová

     
7.

MATTA Ján

066 01 Brestov 73

0907 998 278

Pokladník ZO SZCH

 

Veľký svetlý strieborný

 

       
8.

MATTA Marek

066 01 Brestov 73

0918 351 331

Predseda králikarskej komisie

člen klubu Vss

Hyla

Nosnice ISA Brown   Kanáriky  
9.

NOVÁK Ladislav

066 01 Brestov 89

 

 

Nosnice ISA Brown

     
10.

ŠEPEĽA Viktor

Nižné Ladičkovce 92

06711 Ľubiša

0918 038 132

Predseda hydinárskej komisie

Belgický obor

Veľký svetlý strieborný

Hyla

Amroks

Hempšír

 

  Andulky  
11.

KULAN Marek

Hankovce 99

06712 Koškovce

0949 738 572

 

Veľký svetlý strieborný

 

 

Amroks

 

 

     
12.

ŠOBEK Ľubomír

Ševčenková 6

066 01 Humenné

0907 920 661

Komisia pre prácu s mládežou

Zdrobnený bielopesíkatý čierný

 

Maranska

Prepelica japonská

     
13.

ŠOBEKOVÁ Miroslava

Ševčenková 6

066 01 Humenné

0907 920 770

        Akvariové ryby
14.

TOMEČKO Mikuláš

Brestov 55

066 01 Humenné

 

Belgický obor

 

 

 

     
15.

ANTOLIK Pavol

067 83 Hažín nad Cirochou 9

mch

Novozélandský červený

   

 

Korytnačka
16.

ANTOLIKOVÁ Antónia

067 03 Hažín nad Cirochou 9                 mch                   

Novozélandský červený        
17.

ANTOLIKOVÁ Jaroslava

067 83 Hažín nad Cirochou 9  

mch

Angorský králik        
18.

ANTOLIKOVÁ Mária

067 83 Hažín nad Cirochou 9

mch

Zdrobnelý červený        
19.

JEVČÁK Rastislav

066 01 Brestov 169

0918 274 245

mch

Novozélandský biely     Kanáriky

Morčatá

20.

JEVČÁKOVÁ Tímea

066 01 Brestov 169

mch

Novozélandský biely     Kanáriky Akváriové ryby
21.

MATTA Patrik

066 01 Brestov 73

mch

Veľký svetlý strieborný        
22.

TOMEČKO Timotej

066 01 Brestov 55

mch

         
23.

JENČO Jozef

Valalská 260

067 82 Modrá n/C

Belgický obor
Nemecký obrovitý strakáč
Amroks   Andulky

 

24.

DANČO Štefan 

Hrubov 83

0915 040 790

Králik domáci  Nosnice ISA Brown    

 

25.

 

         

 

TOPlist